PCBEST & MODEH
CUP 1996
---------------------------------------------------------------------------------------
1. Andrzej Kostek Szczecin +36 +31 +13 =2 =4 +7 +8 12
2. Stanisław Markowski Poczesna +29 +6 +14 =1 =7 =8 =5 10
3. Jacek Pawlicki Kolejarz Gorzów +26 +19 =4 -7 =6 +9 +10 10 (43)
4. Włodzimierz Buczkowski Rzemieślnik G-no +11 =17 =3 +24 =1 =10 +14 10 (41)
5. Tadeusz Przymusiński Kolejarz Gorzów +34 =10 +9 -8 +19 +17 =2 10 (40)
6. Mieczysław Rodacki Szczecin +38 -2 +32 +30 =3 +12 =7 10 (37)
7. Zdzisław Porochnicki Poczesna +28 =8 +18 +3 =2 -1 =6 9 (47)
8. Józef Łopuszyński Kolejarz Gorzów +32 =7 +10 +5 +17 -2 -1 9 (45)
9. Krzysztof Cińcio TKKF PKS Gorzów =18 +25 –5 +23 +11 –3 +17 9 (39)
10. Grzegorz Siuda Rzemieślnik Gn. +15 =5 -8 +29 +20 =4 -3 8 (44)
11. Wojciech Tomczak Rzemieślnik Gn. –4 +36 =15 +22 -9 +18 =12 8 (39)
12. Anna Grzeszczyk Rzemieślnik Gn. =14 +21 –17 +15 +19 –6 =11 8 (38)
13. Lubomir Herbut TKKF PKS Gorzów +23 +20 -1 –17 +24 –14 +19 8 (36)
14. Natalia Grzeszczyk Rzemieślnik Gn. =12 –18 =21 +34 +30 +13 -4 8 (35,50)
15. Ewa Siuda Rzemieślnik Gn. –10 +37 =11 –12 +27 =20 +24 8 (35,45)
16. Sławomir Zajkowski Kolejarz Gorzów -19 +35 –30 +31 =21 +29 =20 8 (29)
17. Zbigniew Kupryk Gryfice +37 =4 +12 +13 -8 -5 -9 7 (44)
18. Zdzisław Pieciul Wamax Gorzów =9 +14 -7 +33 -5 –11 +26 7 (40)
19. Ernest Kawecki DK Małyszyn +16 -3 +31 =20 –12 +21 –13 7 (38,53)
20. Anna Chylewska Rzemieślnik Gn. +22 –13 +27 =19 –10 =15 =16 7 (38,52)
21. Karol Komorkiewicz Rzemieślnik Gn. =25 –12 =14 +28 =16 –19 +30 7 (35)
22. Bartek Gronowski Rzemieślnik Gn. –20 =23 +26 –11 +25 –24 +29 7 (32)
23. Piotr Dąbrowski Piast Gryfino -13 =22 +25 -9 –29 +35 +32 7 (31)
24. Leszek Liwak Wamax Gorzów +27 +33 -2 -4 –13 +22 –15 6 (39)
25. Patryk Gronowski Rzemieślnik Gn. =21 -9 –23 +35 –22 +31 =28 6 (32)
26. Katarzyna Ptak PCE Szczecin -3 –30 –22 +36 +34 +27 –18 6 (30,43)
27. Jerzy Tukiendorf Szczecin -24 +28 –20 +32 –15 –26 +35 6 (30,42)
28. Paulina Wojtaszak Rzemieślnik Gn. –7 –27 +37 –21 =31 +33 =25 6 (29)
29. Tadeusz Chylewski Malechowo -2 +34 =33 –10 +23 –16 –22 5 (35)
30. Stanisław Olender Rzemieślnik Gn. –31 +26 +16 -6 –14 =32 –21 5 (34)
31. Zbigniew Sziwe Poznań +30 -1 –19 –16 =28 –25 +36 5 (32,47)
32. Andrzej Szmidtke Bolszewo woj.Gd -8 +38 -6 –27 +33 =30 –23 5 (32,44)
33. Eugeniusz Woźniak Chociwel +35 –24 =29 –18 –32 –28 +38 5 (26)
34. Henryk Mysiorski Piast Gryfino -5 –29 +36 –14 –26 =38 +37 5 (24)
35. Marek Ptak Szczecin -33 –16 +38 –25 +37 –23 –27 4
36. Kazimierz Solarski Gryfice -1 –11 –34 –26 +38 =37 –31 3
37. Mariusz Suchański PCE Szczecin -17 –15 –28 =38 –35 =36 –34 2 (25)
38. Mariusz Rodacki PCE Szczecin -6 –32 –35 =37 –36 =34 -33 2 (22)
------------------------------------------------------------------------------------------
T-20